BVAReprezentacijaU18 (M)

Ubjedljiva pobjeda kadeta protiv Albanije

Muška kadetska odbojkaška reprezentacija Crne Gore slavila je maksimalnim rezultatom 3:0 (25:21, 25:11, 25:13) protiv domaćina Albanije na U18 Balkanskom prvenstvu.

Iako je sastav Dejana Radića u provm setu bio u “grču” i osvojio ga rezultatom 25:21, u drugom i trećem setu preuzeo je potpunu kontrolu nad igrom. Bez ikakvih problema, kapiten Luka Lojić i saigrači riješili su utakmicu u svoju korist zaustavivši domaćina na 11, odnosno 13 poena za maksimalnu pobjedu.

Upravo je kapiten Lojić predvodio naš tim do pobjede sa 22 osvojena poena, a pratili su ga Vuk Stanojević sa 13 i Stefan Petričević sa 12 poena. Na drugoj strani osam poena upisao je Bjorni Sejdini.

Poslednju utakmicu kadeti Crne Gore igraju u petak od 15.30h sa selekcijom Sjeverne Makedonije, nakon koje se sastaju Albanija i Srbija od 18 sati.

Albanija – Crna Gora 0:3

(21:25, 11:25, 13:25)

Tirana, Albania.

Crna Gora: Radić A. (libero), Bošković (libero), Andrović, Marstijepović 7, Milošević 3, Grupković 1, F. Radić, Stanojević 13, Petričević 12, Lojić 22, Drešić, Konatar 2, Čelebić . Selektor: Dejan Radić.

Albanija: Sulolari (libero), Kaja, Hysa, Tahiri, Budina, Cera, Bela, Aga, Sejdini, mexaj (libero), Hoxaj, Begotaraj, Sali, Toshe. Selektor: Erin Sejati.