Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
ReprezentacijaSlikeU22 (M) - Mlađi seniori

U22 (M): Bugarska ubjedljiva, u subotu protiv Italije

Muška U22 reprezentacija Crne Gore poražena je od Bugarske rezultatom 3:0 (25:14, 25:19, 25:16) u prvom kolu grupe A kvalifikacija za U22 Evropsko prvenstvo 2024.

U prvom setu, izabranici Miljana Boškovića nisu uspjeli da stignu prednost koju su Bugari napravili na samom startu, neizvjesnosti nije bilo, Bugarska je slavila rezultatom 25:14. Slično je bilo i na početku drugog seta, međutim, naš tim je uspio da stigne do tri poena zaostatka sredinom seta (13:10). Uslijedila je nova serija Bugara (15:10), koji su sačuvali prednost do kraja, za konačnih 25:19. Selekcija Bugarske, koja je na skoro završenom U21 Svjetskom prvenstvu osvojila bronzu, slavila je i u trećem setu (25:16) za konačnih 3:0.

U našoj selekciji, Milan Rovčanin osvojio je osam poena, dok je na drugoj strani Antov osvojio 12.

Naredni duel našu selekciju očekuje u subotu, a protivnik je domaćin, selekcija Italije (17:30h).

Crna Gora – Bugarska 0:3

(14:25, 19:25, 16:25)

Marsikovetere – Sportska dvorana Villa d'Agri. Sudije: Mateizer (Rumunija) i Kralović (Slovačka).

Crna Gora: Božović, Krivokapić (libero), Mašković, Jaćimović, Vukčević, Miljanić 3, Ćatović (libero), Rovčanin 8, L. Cimbaljević 3, Petrović, Femić, Ćinćur 4, V. Cimbaljević 8, Đurović 2.

Bugarska: Bouchkov 6, Stoev 5, Nikolov, Antov 12, Garkov 7, Palev, Tatarov 11, Damjanov 6, Mitov (libero), Bodurov, Botev (libero), Petkov, Bardarov 2, Dimitov 2.